Sizi Arayalım


Referans Mektupları

DEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
Yaklaşık 6 ay boyunca kurumdan grup eğitimi aldım. Öğrendiğim İngilizce bir tarafa,çok değerli öğretmen/öğrencilerle tanışma fırsatım oldu. Büro dahil tüm çalışanlara teşekkür etmiş olayım bu defter vesilesiyle.
Special thanks to Duygu,Luke and Niko.
ÖMER ERAY BİLGİNEsenyurt Amerikan Kültüre yaklaşık 10 ay önce başladım.10 aylık bu süreç içinde gerek hocalarım,gerek benimle ilgilenen diğer çalışanlar olsun benimle tek öğrencileriymişim gibi ilgilendiLer.İlk kurumda eksikliklerimi fazla fazla telafi ederek halletmemi sağladılar.Hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, buraya gelmekle ilgili kafasında herhangi bir şüphe olan arkadaşlarıma da şunu söylemek isterim. Bence Esenyurt de en ıyı yabancı dıl kursu.
“Gelin ve bu sıcak kocaman ailenin bir parçası olun”
AYHAN GÜNEŞLİDEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
Aklımda soru işaretleri ile gelip kayıt yaptırdım.Sonradan gördüm ki, ciddi ve kurumsal yapısı olan bir yer.Sadece 48 günde aldığım eğitim ile artık İngilizce konuşabiliyor ve yurt dışındaki arkadaşlarımla mesajlaşabiliyorum. Göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim.
M.ADİL YÜKSELDEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
Burada geçirdiğim 2,5 aydan çok memnunum. AKD şubelerinin hepsini bilemem sonuçta ama Esenyurt Amerikan Kültür şubesinde geçirdiğim zamandan çok keyif aldım.Bana güzel şeyler kattınız.Herşey için teşekkürler.
Special thanks to David,Ayşe and Luke .
ANIL ZENGİNDEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
6 aylık kurs süresi boyunca aldığım verimli eğitimden memnun kaldım. Esenyurt de en ıyı ıngılızce kursu bence.
Bu süre içinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.
BUĞRA SEVİNDİK
SEVGİLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
Buradan aldığım yaz okulu kapsamındaki A1 ve A2 kuru çok faydalı ve eğlenceli geçti.Ferhat hoca ve Necati hoca ile İngilizce öğrenmeye adım attım. Hocalarım çok ilgili ve öğreticiydi. Sınıfların az kişi olması hocalarımın bizimle birebir ilgili olması açısından çok yararlı oldu.
Herşey için teşekkürler.
ŞERİFE AKTAŞ
SEVGİLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
3 sene boyunca buraya geldim. Bütün seviyeleri burada aldım.Belki de hayatımın en eğlenceli zamanlarını burada geçirdim ve çok önemli şeyler kazandım. Hocaların hepsi işlerini çok iyi yapar ve tabii ki de danışmada bulunan Esma abla her zaman güler yüzle yardımcı oldu.Kısaca,en iyi ingilizce kursuna hayatım boyunca geldiğim için çok şanslı olduğunu düşünüyorum.
Herşey için teşekkürler.
ÖMER CEBECİAMAN AKD CANM AKD,
Herhangi bir problemle karşılaşmadığım için hepinize teşekkür ederim.Anlayışlı hocalarım ve idare çalışanlarına her türlü imkanı sağladıkları için müteşekkirim.Ayrılmıyoruz yine görüşeceğiz.
Coming up next,
MEHMET ÖNENMERHABALAR,
Yaklaşık 1 yıldır AKD öğrencisiyim.Öncelikle Erdi hocama sonra diğer tüm çalışanlara teşekkür ederim.Gelişimimi benden çok takip edip ilgilendiniz. Ferhat bey ve Esma hanımı tanıdığıma çok memnun oldum.Herşeyle benden çok ilgilendiler.
Tekrar teşekkürler,
EZGİ UĞURLU
MERHABALAR,
Yabancı dil kurs arayışımda öncelikli tercihim AKD idi.Buna rağmen pekçok kurumu dolaşıp en son tercihimi AKD’de yaptm.Erdi hocaya,Esma’ya, Luka’a ve diğer tüm çalışanlara tekrar çok çok teşekkür ederim.
BÜŞRA SULAR
DEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
En güzel günlerimi burada geçirdim desem yalan olmaz.Çalışanlar güler yüzlü,ilgili ve öğretmenlerimiz çok başarılı.
Çok eğlendim,çok güzel günler geçirdim ve hayatıma güzel anılar kazandırdı.C1 kurunu almak için en yakın tarihte uğramayı düşünüyorum.
Sevgilerimle,
MERT
DEĞERLİ AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
Profıcıency kursunda en başarılı yer bence. En güzel günlerimi burada geçirdim desem yalan olmaz. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili ve öğretmenlerimiz çok başarılı.
Çok eğlendim, çok güzel günler geçirdim ve hayatıma güzel anılar kazandırdı.
Sevgilerimle,
HAKANDEĞERLİ ESENYURT AMERİKAN KÜLTÜR AİLESİ,
IELTS kursunda istediğim puanı bana aldırtan Esenyurt Amerikan Kültür ailesine teşekkür ederim.
Sınav İngilizcesinde en başarılı kurs Esenyurt AKD..
Sevgilerimle,
EBRUESENYURT AMERİKAN KÜLTÜR,
Tüm sınav İngilizcesinde başarılarınızı duymuştum. TOEFL hocalarınız çok kuvvetli. Sayenizde yeni bir kariyer elde ettim.
Sevgiler,
MERVE

Paylaş:

Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon

İletiniz

Güvenlik kodu:

Hemen TIKLA-ARA!
(0212) 450 08 48
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı